Polityka Prywatności

Dane, które podajesz w formularzu kontaktowym (imię, e-mail, nr telefonu), nie są powierzane, udostępniane ani sprzedawane osobom trzecim.

Wiadomości, jakie otrzymasz, będą związane wyłącznie z odpowiedzią na Twoje zapytanie.

Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na gromadzenie plików cookies, aby strona mogła poprawnie działać oraz korzystać z narzędzi analitycznych, społecznościowych i reklamowych.

Strona wykorzystuje wtyczki Google Analytics, Google Search, które zbierają dane służące do celów statystycznych i umożliwiają wyświetlanie na Facebooku reklam dopasowanych do Twoich preferencji.

W każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wystarczy, że w tym celu skontaktujesz się mailowo pod adresem: kontakt@villa-nova.com.pl

W każdej chwili możesz usunąć swój komentarz oraz zamieszczone wraz z nim dane. Wystarczy, że w tym celu skontaktujesz się mailowo pod adresem: kontakt@villa-nova.com.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: Administrator) jest: Kamińscy Spółka Cywilna Dorota Kamińska, Marcin Kamiński, ul. Kawaleryjska 52 , 15-325 Białystok , NIP: 542-326-36-37.

Villa Nowa Napisz do nas !